Wigilijny wieczór to wyjątkowy czas - czas rodzinnej radości i oczekiwania na narodzenie Jezusa. W tym roku dzieci i młodzież ze scholi zaprosiły parafian na wspólne kolędowanie, które rozpoczęło się o godz. 23.15.

W przygotowania od strony technicznej włączyła się także młodzież z KSM-u naszej parafii. Wspólnymi siłami można zdziałać wiele, co można było zobaczyć tego wieczoru. Schola wykonała kilka kolęd i pastorałek, za co zebrała zasłużone gromkie brawa.

Podsumowaniem całego koncertu był występ Elwiry Kropiewnickiej (absolwentki studiów muzycznych na wydziale wokalistyki), która w zawodowy i głęboko dotykający serce sposób zaśpiewała kolędy.

Szczególne słowa uznania należą się Bartkowi Zawadzkiemu, który przez wiele tygodni przygotowywał naszą scholę do tego występu.