Polska otrzymała wspaniały dar od Boga jakim jest osoba Jana Pawła II. Młodzież naszej parafii postanowiła podziękować za Jego osobą, nauczanie i ostatnio dokonaną beatyfikację tego Wielkiego Polaka. Zaprosiła więc wspólnotę parafialną na wieczór dziękczynny, który odbył się 14 maja 2011 w kościele.

Tematem spotkania były słowa bł. Jana Pawła II: "Szukałem Was, teraz wy przyszliście do mnie". Wieczór  miał charakter występu, w którym połączone zostały tekst, muzyka i drama. Przybliżając postać Błogosławionego młodzież ukazywała jego świętość, która realizowana była w życiu codziennym, pośród zwykłych obowiązków. Na tym tle zarysowana została potrzeba naszej świętości w dzisiejszym świecie.

Spotkanie zakończyło się modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego i Litanią do Bł. Jana Pawła II. Na koniec nie mogło zabraknąć "Barki".

Niespodziankę wszystkim zebranym zrobił Pan Fryderyk, który poczęstował każdego z osobna cukierkami, które miały osłodzić naszą drogę ku Bogu.