Lista osób, które włączyły się w to dzieło.

ZAPROSZENIE DO BUDOWANIA DUCHOWEGO POMNIKA

DLA BŁ. JANA PAWŁA II

Każdy człowiek w swoim życiu poszukuje pozytywnych wzorców, które pomagają i motywują go do pracy nad swoim postępowaniem, tak by każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.

Niewątpliwie takim wzorem był Jan Paweł II, którego beatyfikacja potwierdziła Jego świętość już tu na ziemi.

W związku z obchodzonym w Polsce Dniem Papieskim, my jako młodzież parafii Topczewo chcemy złożyć hołd wdzięczności Bogu za życie, posługę i każde słowo, które było udziałem tego Wielkiego Polaka.

Podjęliśmy inicjatywę zbudowania duchowego pomnika dla bł. Jana Pawła II.

Chcemy od dnia 9 października do Bożego Narodzenia wziąć do ręki różaniec i odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego dziękować za Jana Pawła II i przez Jego wstawiennictwo prosić Boga Ojca o odnowienie wiary i ducha pobożności w naszej parafii.

Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w to dzieło, i którym postać naszego Papieża jest bliska zapraszamy do zakrystii, gdzie będzie można się zapisać na konkretny dzień czuwania modlitewnego.

Wierzymy mocno w to, że wspólna modlitwa może zdziałać cuda w życiu naszym, naszych rodzin i całej parafii, bo wiemy, że gdzie dwaj lub trzej gromadzą się w imię Jezusa tam i On jestem pośród nich.

Młodzież Parafii Topczewo