16 października 2012 r. minął rok od powstania w naszej parafii oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Członkowie naszego oddziału postanowili pierwszą rocznicę obejść w sobotę 27 października 2012 r. Niestety niektórzy w tym dniu musieli zmagać się z chorobą i łączyli się z pozostałymi tylko duchowo i przez smsy.

W południe rozpoczęła się część integracyjna na hali sportowej. Wszyscy bawili się wesoło próbując przy tym grać w siatkówkę :)

O godzinie 18.00 w kościele parafialnym została odprawiona Msza św. w intencji całego oddziału KSM. Po Eucharystii młodzież przewodniczyła modlitwie różańcowej, zapoznając innych z osobą swojej patronki bł. Karoliny Kózkówny. Podczas tego nabożeństwa nasza Prezes odczytała akt zawierzenia oddziału Bogu przez wstawiennictwo bł. Karoliny. Wieczór spędziliśmy oglądając film. Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu. Kolejne lata naszej formacji powierzamy przez wstawiennictwo bł. Karoliny.

{like}