Zakończył się kolejny rok kalendarzowy, tj. 2012. Jest to dobra okazja by podsumować cały rok pod kontem Liturgicznej Służby Ołtarza. W minionym roku ministranci uczestnicząc w zbiórkach poznali kolejne elementy liturgii z uwzględnieniem ich historii i wartości dla człowieka. Jednocześnie dokonali postępów w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy.

 

Warto podkreślić, że ministranci z naszej parafii w tym roku odpowiadali za przebieg liturgii w czasie III Pielgrzymki LSO Diecezji Drohiczyńskiej, jak również uczestniczyli w asyscie liturgicznej podczas uroczystej Mszy sprawowanej przez Abp. Celestino Migliore, Nuncjusza Apostolskiego, podczas Spotkania Młodzieży w Serpelicach.

Miniony rok to kolejne kroki, które przybliżyły i pokazały piękno liturgii Kościoła.

 

KLASYFIKACJA MINISTRANTÓW ZA ROK 2012

1.miejsce - Marcin Michalski - 469 pkt.

2.miejsce - Krzysztof Bogusz - 333 pkt.

3.miejsce - Mateusz Olszański - 314 pkt.

 

CAŁA KLASYFIKACJA - zobacz