Dzień, w którym po raz pierwszy od dawna zabrzmiał dzwonek lekcyjny, ostatecznie pożegnał wakacje.

Trzeba było rano wstać i po dwumiesięcznej przerwie udać się do szkoły. Aby był to czas dla wszystkich dobry, warto go rozpocząć z Panem Bogiem - dlatego 2 września o godz. 9 dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły dziarsko wmaszerowali do kościoła, by mszą świętą rozpocząć nowy rok szkolny 2013/2014. Modliliśmy się o wszelkie potrzebne łaski i dary na ten czas szczególnej pracy nad talentami, które od Pana Boga otrzymaliśmy. Po mszy udaliśmy się przed popiersie ks. Franciszka Jakuba Falkowskiego, gdzie ks. Proboszcz poprowadził modlitwę w kolejną rocznicę śmierci Patrona naszej szkoły. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, by ten nowy rok szkolny przebiegał wspaniale!