W bierzącym tygodniu w naszej parafii odbyły się pierwsze po wakacjach spotkania grup duszpasterskich.

W środę po wieczornej mszy świętej spotkali się zelatorzy Kół Różańcowych naszej parafii. Rozmawialiśmy nad planem pracy na najbliższy rok. Zaplanowaliśmy comiesięczne spotkania całej Wspólnoty Różańcowej, planujemy reorganizację naszych kół, by w każdym było 20 członków. Myślimy także nad częstszymi spotkaniami "przy kawie", by nasza grupa stawała się jeszcze bardziej Wspólnotą. W piątek odbyło się spotkanie Straży Honorowej NSPJ. Ustaliliśmy, że poza comiesięczną wymianą bilecików, co pierwszy piątek miesiąca odbywać się będzie także konferencja formacyjna dla wszystkich członków. W sobotę spotkali się także ministranci oraz Katolickie Spotkanie Młodzieży. Na to ostatnie spotkanie przybyły cztery nowe osoby, które myślą nad wstąpieniem do tej młodzieżowej grupy. Oby nikomu z nas nie zabrakło zapału do całorocznej pracy nad naszą świętością!