W ostatnią sobotę grudnia nasz parafialny oddział KSMu spotkał się na spotkaniu opłatkowym.

Rozpoczęliśmy je Mszą Świętą, aby podziękować Bogu za miniony rok naszych działań w szeregach KSM-u. Następnie udaliśmy się na plebanię, gdzie odbyła się dalsza część spotkania. Na początku głos zabrał nasz asystent ks. Mariusz. Odczytany został fragment Pisma Świętego i odmówiliśmy modlitwę. Przełamaliśmy się opłatkiem, składając przy tym życzenia: zdrowia, radości i błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok 2014. Nie mogło zabraknąć elementu pięknej tradycji jaką jest wspólne śpiewanie kolęd, które na stałe wpisało się w naszą historię narodową i chrześcijańską. Na koniec zasiedliśmy do stołu degustując słodkie desery i ciasta. Rozmawialiśmy również o naszych planach, które mamy zamiar zrealizować w Nowym Roku.