W sobotę 4 stycznia późnym popołudniem Ministranci z naszej parafii spotkali się na spotkaniu opłatkowym.

Na spotkaniu honorowym gościem był odwiedzający Polskę i naszą parafię ks. Marcin Szymanik. Spotkanie rozpoczęliśmy odczytaniem Ewangelii i przełamaniem się opłatkiem. Później odbyła się część mniej oficjalna, podczas której prowadziliśmy rozmaite dyskusje przy pysznych ciastach. Ministrantom, którzy najaktywniej służyli w roku 2013 zostały wręczone nagrody - najczęściej pojawiającym się na służbie ministrantem został Marcin Michalski, który od tego dnia stał się pilotem nowoczesnego śmigłowca. Drugie miejsce zajął Krzysztof Bogusz, a trzecie Jakub Górski. Gratulujemy najaktywniejszym i życzymy, byśmy wszyscy jak najczęściej spotykali się przy ołtarzu. Wspólne spotkanie opłatkowe zakończyła Msza święta w kościele.