W zdrowym ciele, zdrowy duch…

Sobotę 31 października 2015r. młodzież z naszej parafii (głównie KSM, ministranci i schola) postanowiła spędzić inaczej niż zawsze.

 

Około godziny 940 wspólnie z ks. Proboszczem Pawłem Anusiewiczem i wikariuszem ks. Krzysztofem Dobrogowskim udaliśmy się do Białegostoku. Jazda na łyżwach sprawiła nam sporo frajdy i poprawiła humory. Oczywiście nie obyło się bez upadków, potknięć i wzlotów ;) .

 

 

Następnie udaliśmy się do Galerii Białej aby tam posilić się i ewentualnie dokonać zakupów. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do Topczewa.

Jednak dla nas nie był to koniec dnia. O godzinie 1800 wszyscy uczestniczy wycieczki, a także pozostała młodzież wzięła udział we Mszy Św., którą odprawił ks. proboszcz. Jak w każdą sobotę października, aktywnie włączyliśmy się w odmawianie różańca: modlitwę i śpiewy.

Uwieńczeniem całego dnia była dyskoteka dla wszystkich chętnych w OSP Topczewo. Prowadził ją Paweł Niewiński. Wszyscy dobrze bawili się i o godzinie 2200 powrócili do domów.

Cała młodzież serdecznie dziękuje księżom za zorganizowanie wyjazdu i dyskoteki. Oby takich i innych atrakcji było więcej J

Karolina Pierzchało